Jakie filmy świąteczne warto obejrzeć z rodziną?

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym większość z nas skupia się na rodzinie, spędzaniu czasu w gronie najbliższych i tworzeniu wspomnień. Jednym z ulubionych sposobów na spędzenie czasu z rodziną w czasie świąt jest wspólne oglądanie filmów. W tym artykule przedstawimy listę filmów świątecznych, które warto obejrzeć z rodziną.

Kevin sam w domu (1990)

"Kevin sam w domu" to klasyk gatunku filmów świątecznych. Opowiada o losach ośmioletniego Kevina, który zostaje sam w domu podczas świąt Bożego Narodzenia, gdy jego rodzice wyjeżdżają na wakacje. Film jest pełen zabawnych scen i momentów, które z pewnością rozśmieszą całą rodzinę.

Grinch (2000)

"Grinch" to film animowany, który opowiada o zielonym potworze, który nie znosi świąt Bożego Narodzenia. Mimo to, dzięki pomocy małej dziewczynki, Grinch zaczyna odkrywać magię świąt i przemienia się w lepszą osobę. Film jest pełen pozytywnych wartości i przesłania, które będą mile widziane przez całą rodzinę.

Cudowne życie (1946)

"Cudowne życie" to klasyka kina, która opowiada historię George'a Baileya, który zawsze marzył o tym, by zobaczyć świat, ale zawsze pozostawał w swoim rodzinnym miasteczku, Bedford Falls. Gdy jego życie wydaje się być beznadziejne, George dostaje pomoc od anioła, który pokazuje mu, jakie skutki miałoby jego nieobecność w życiu innych ludzi. Film jest pełen wzruszających momentów i przesłania, które warto przypominać sobie w okresie świąt.

Love Actually (2003)

"Love Actually" to romantyczna komedia, która opowiada o losach kilku osób, których życia splatają się w okresie przedświątecznym. Film jest pełen miłości, humoru i refleksji na temat tego, co naprawdę jest ważne w życiu. Choć nie jest to typowy film świąteczny, z pewnością wprowadzi całą rodzinę w świąteczny nastrój.

Piękna i Bestia: Zaklęte Święta (2017)

"Piękna i Bestia: Zaklęte Święta" to film, który nawiązuje do klasycznej bajki "Piękna i Bestia". Opowiada o losach Belli, która próbuje zapewnić swojemu bestialskiemu przyjacielowi najpiękniejsze święta, jakie tylko może sobie wymarzyć. Film jest pełen magii i pięknych scenografii, które z pewnością spodobają się każdemu członkowi rodziny.

"Elf" (2003)

To klasyczna komedia świąteczna, która jest idealna dla całej rodziny. Will Ferrell wciela się w postać Buddy'ego, człowieka wychowanego przez elfy na biegunie północnym, który postanawia odnaleźć swojego biologicznego ojca w Nowym Jorku. Zabawna fabuła, doskonałe występy aktorskie i wiele świątecznych elementów sprawiają, że "Elf" to jeden z najlepszych filmów świątecznych dla całej rodziny.

"Polar Express" (2004)

Film "Polar Express" to wspaniała animacja, która przenosi nas w magiczny świat świąt Bożego Narodzenia. Opowiada o chłopcu, który w wigilijną noc udaje się na podróż pociągiem na Biegun Północny, gdzie spotyka samego Świętego Mikołaja. Ta wspaniała opowieść o wierze i magii świąt jest idealna dla całej rodziny.

Autor

Redakcja "I zrób to sama!"

- izrobtosama.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz